UAB Kauno Naujamiesčio darbo rinkos mokymo centras vykdo motorinių, transporto priemonių vairuotojų praktinio vairavimo mokymo aikštelės (autodromo), esančio Plytinės gatvėje, Kaune, atstatymo ir einamojo remonto darbus. Vairavimo mokymo aikštelėje rengiame visus A, B, C, D, BE, CE kategorijų transporto priemonių vairuotojų pirminio vairavimo įgūdžių mokymo elementus ir pratimus, reglamentuotus Vairuotojų pirminio mokymo tvarkos apraše, Reikalavimų vairavimo mokykloms apraše ir kituose teisės aktuose. Eksploatacijos metu norime pilnai išnaudoti vairavimo mokymo aikštelės galimybes, apkrovimą ir pralaidumą, siekti transporto priemonių vairavimo ir valdymo mokymo ir įgijamų įgūdžių kokybės, saugaus eismo mokymo proceso metu gatvėse ir keliuose. Planuojame pagal galimybes minėtą transporto priemonių vairuotojų praktinio vairavimo aikštelę nuomoti ir kitoms vairuotojų rengimo įstaigoms, vykdančioms vairuotojų pirminį mokymą (praktinio vairavimo kursą).

Dėl galimo bendradarbiavimo kreipkitės telefonu 8 620 33444 arba el. paštu: info@automokykla.lt