Tvarkaraščiai ir kainos

Kursų pradžia:  birželio 06  d. 

Kainos:

  • 130 Eur. asmeniui 4 asmenų grupėje (autodromo automobiliu)
  • 160 Eur. asmeniui 3 asmenų grupėje(autodromo automobiliu)
  •  90 Eur.asmeniui  4 asmenų grupėje (savu automobiliu)
  • 120 Eur. asmeniui 3 asmenų grupėje (savu automobiliu)
Mokymo programa

Mokymas skirtas asmenims nuo 18m., turintiems B kategorijos vairuotojo pažymėjimą, siekiantiems įgyti papildomų teorinių žinių bei patobulinti savo vairavimo įgūdžius esant ekstremalioms (pavojingoms) sąlygoms. Mokymuose dalyvaus, mokinys ir patyręs automobilių sporto meistras. Mokymų metu įgysite teorinių žinių ir praktinių gebėjimų, kurie padės sumažinti vairavimo klaidų tikimybę, padės iš anksto nuspėti ir įvertinti pavojingas sąlygas ir situacijas. Įgausite praktinių žinių, kurios padės lengviau suvaldyti automobilį  ekstremaliose situacijose.

Mokymo trukmė  3 akademinės val.
Mokymai galimi ir savo automobiliu.
Automobilis turi būti techniškai tvarkingas, švarus, negalimas joks skysčių pratekėjimas.