Tvarkaraščiai ir kainos

Kaunas

Maironio g. 11; K.Baršausko g. 68
Grupės formuojamos nuolat

• TR1 mokymo kaina grupėje - 160€ (2,5 sav.)
  • TR2 mokymo kaina grupėje - 160€ (2,5 sav.)
  • SZ mokymo kaina - 160€ (2,5 sav.);
  • SM1 mokymo  kaina - 160€ (2,5 sav.)
  • SM2 mokymo kaina - 160€ 2,5 sav.)
  • SM3 mokymo kaina - 160€ (2,5 sav.)
  •  TR1;TR2;SZ;SM - savišvietos būdu
  •   viena kategorija 80 €, sekančiom kategorijom taikomos nulaidos. Į kainą įskaičiuotas naujo traktorininko pažymėjimo išdavimas.

Keičiame seno pavyzdžio traktorininko pažymėjimą į naujo pavyzdžio pažymėjimą, kaina – 30€

Alytus

Naujoji g. 110
Grupės formuojamos nuolat

• TR1 mokymo kaina grupėje - 160€ (2,5 sav.)
  • TR2 mokymo kaina grupėje - 160€ (2,5 sav.)
  • SZ mokymo kaina - 160€ (2,5 sav.);
  • SM 1 mokymo  kaina - 160€ (2,5 sav.)
  • SM2 mokymo kaina - 160€ 2,5 sav.)
  • SM3 mokymo kaina - 160€ (2,5 sav.)
  • TR1; TR2; SZ; SM savišvietos būdu
  • viena kategorija 80€,  sekančioms kategorijoms taikomos nuolaidos. Į kainą įskaičiuotas naujo traktorininko pažymėjimo išdavimas.

Mokymo programa

Traktorininko mokymas pagal Žemės ūkio gamybos verslo darbuotojo modulinę profesinio mokymo programą (kodas T43081103)  skirtas parengti traktorininkus, gebančius savarankiškai ir kvalifikuotai dirbti su savaeigėmis kelių tiesimo, statybos darbų bei žemės statinių priežiūros mašinomis, laikantis nustatytų technologinių reikalavimų.

Traktorininko kursai vykdomi pasirinkus vieną ar kelis žemiau nurodytus modulius:
I modulis 3081115 : Žemės kasimo ir transportavimo mašinos.
II modulis 3081117 : Dangų įrengimo ir remonto mašinos.
III modulis 3081118 : Kelių ir aikščių priežiūros mašinos.

Būsimieji SM kategorijos savaeigių mašinų vairuotojai (traktorininkai):
1) mokydamiesi I modulį (žemės kasimo ir transportavimo mašinos) mokysis apie žemės kasimo ir transportavimo mašinų įrangą, techninę priežiūrą, žemės statinius, naudojamas medžiagas, žemės statinių įrengimą savaeigėmis mašinomis.
2) mokydamiesi II modulį (dangų įrengimo ir remonto mašinos.) mokysis apie dangų įrengimo ir remonto mašinų įrangą, techninę priežiūrą, kelių, aikščių ir gatvių klasifikaciją, naudojamas medžiagas, dangų įrengimą ir remontą savaeigėmis mašinomis.
3) mokydamiesi III modulį (kelių ir aikščių priežiūros mašinos.) mokysis apie savaeigių kelių ir aikščių priežiūros mašinų įrangą, techninę priežiūrą, kelių ir aikščių elementus, dangų tipus, apželdinimą, apstatymą, naudojamas medžiagas, kelių ir aikščių priežiūros darbus.

Be to kiekviename modulyje nagrinėjamos kelių eismo taisyklės, darbuotojų sauga ir sveikata, aplinkosauga, darbo ir administracinės teisės pradmenys.
Gamybinė praktika atliekama realioje darbo vietoje įmonėje.
Keičiame seno tipo traktorininko pažymėjimą į naują.

Turėti: asmens dokumentą, seno tipo pažymėjimą, nuotrauką, medicininę pažymą, kurioje turi būti TR1; TR2; SM; SZ kategorijos.